Firma Profili

FİRMAMIZ; Konyada CNC kayar otomat, CNC otomat fason imalat alanında faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız;

CNC kayar otomat, CNC otomat ve CNC tornalarda makina ve otomotiv parçaları, elektrik ve elektronik Parçaları, hidrolik pnomatik bağlantı elemanları, gıda ve tarım makina parçaları, alüminyum, çelik ve pirinç parça fason imalat ile özel parça ve özel yedek parçaların fason seri imalatını yapmaktayız.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, fason imalat hizmetiyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize CNC kayar otomat, CNC otomat fason imalat hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

cnc fason otomat, cnc fason çelik ve alüminyum yedek parça, otomat çeliği, fason çelik işleme, cnc otomat fason pirinç yedek parça imalatı


ARA

WHATSAPP